محفظه آب

محفظه آب

محفظه آبدر یک کوه پیمایی کوتاه مشکلی برای حمل آب وجود ندارد. می توانید ۱ بطری سبک در محکم داشته باشد. همراه خود ببریم بیشتر کوله ها جیبهای در خارج خود دارند که محل قرار دادن بطری است. از طرفی ممکن است بتوانید بطری را با بند به آن ببندید یا دستگیری در بطری را به قلاب کوله وضع کنیم. برای اینکه در طول مسیر آب بدن شما کم نشود بچه ها.مخصوصی را که ورزشکاران بخاطر سر مخصوص آنها استفاده میکنند انتخاب نمایید یا سیستمی برای آبرسانی به بدن خود پیدا کنید. می توانید کیسه حمل آب را در کوله خود قرار داده و در اردوگاه از آن استفاده کنید.

بطری آب

بطری آببرای مسیرهای طولانی از باطری های مقاوم استفاده کنید. بطری هایی از جنس پلی کربنات نالجین در برابر مایعات بسیار سرد و بسیار گرم مقاوم هستند. باطری آلومینیومی سبک و البته نشکن می باشد.

کیسه حمل آب

کیسه حمل آب

کیسه های بزرگی وجود دارند که می توانید با آنها در مناطق بی آب مقدار آب زیادی را تا اردوگاه با خود حمل کنید. همچنین می توانید کیسه های کوچک تر را در گوشه و کنار کوله خود جای دهید.

وسایلی برای تصفیه آب

وسایلی برای تصفیه آب

اگر در شرایطی قرار گرفتید که مجبور بودید در طبیعت به دنبال آب آشامیدنی بگردید. همیشه بهترین کار این است که آن را تسویه کنیم. باکتری های ریزی که باعث مشکلاتی در روده انسان میشود امکان دارد در همه جا وجود داشته باشد. این باکتری ها ممکن است از آلاینده های طبیعی. پسماند حیوانات اهلی،آلاینده های صنعتی یا خود کوهنوردان اینجا شده باشند. شاید آبی که از چشمه های ارتفاعات کوهستان می گیرید به نظر صاف و سالم بنظر برسد اما برای اطمینان همه آب های آشامیدنی تصفیه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.