اردوی پروازی بره سر

اردوی پروازی بره سر

این اردوی پروازی از تاریخ 27 مرداد تا تاریخ 28 مرداد در منطقه بره سر رودبار استان گیلان با حضور 12 نفر، متشکل از 3 خلبان پاراگلایدر 8 مسافر پرواز تفریحی و استاد خلبان رسمی سازمان هواپیمایی کشوری به مدت 2 روز برگزار گردید.

اردوی پروازی بره سر

پس از هماهنگی های محلی و نامه نگاری رسمی با مسئولین سایت پروازی بره سر صبح روز 5 شنبه مورخ   27 مرداد  تمامی اعضای تیم با 4 دستگاه خودروی سواری از شهر کرج و تهران به سمت روستای بره سر حرکت کرده و در ساعت 11 صبح با رسیدن به محل لند  تمامی اعضای تیم سوار برماشین های محلی عازم محل تیک آف شده و پس از 28 دقیقه به محل تیک آف رسیدیم و از ساعت 1 تا 4 عصر 18 سورت پرواز تفریحی و آموزشی برای اعضای شرکت کننده انجام شد.

اردوی پروازی بره سر

پس از پایان پروسه پروازی  ناهار به صورت گروهی در فضایی لذت بخش در روستای بره سر سرو و راهی اقامتگاه هماهنگ شده برای تیم شدیم.

شب با برپایی آتشی کوچک و شب نشینی از پایان یک روز پرتلاش در کنار خانواده شیرو لذت بردیم.

اردوی پروازی بره سر

روز جمعه مورخ 28 مرداد تمامی تیم عازم  بازدید از دریاچه زیبای ویستان شدیم و پس از لذت بردن از فضای جنگلی و زیبای ای دریاچه مجددا عازم محل تیک آف شدیم تا سایر مسافرین پرواز تفریحی اولین پرواز با پاراگلایدر خود را  تجربه نمایند.

اردوی پروازی بره سر

پس از انجام تمامی پرواز ها تیم به محل اقامت بازگشته و با پایان برنامه در ساعت 5:45 عصر اعضای تیم راهی منازل خود گردیدند.

اردوی پروازی بره سر

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.