چه کسی می تواند دره نوردی کند

Canyoning یا دره نوردی ورزشی است برای تمامی افراد و با توجه به گوناگونی دره ها هم از لحاظ دسترسی و هم از لحاظ نیازمندی به توان فنی می تواند پاسخگوی هر سطحی از توانمندی و ماجراجویی برای افراد مختلف با سلایق مختلف باشد.
بعضی از افراد این کار را برای ماجراجویی خالص و آدرنالین انجام می دهند و افرادی دیگر برای کاوش در مکانهای زیبای طبیعی و دسترسی به تنگه هایی عمیق که بسیاری از مردم نمی توانند آن را ببینند.

چه کسی می تواند دره نوردی کند

دره هایی وجود دارد که بسیار ابتدایی ، بسیار آسان و بسیار باز هستند ، بنابراین هر زمان که بخواهید می توانید از آنها بیرون بیایید و به ندرت شما را درگیر فعالیت های فنی و تخصصی می کنند.
همچنین دره هایی وجود دارد که پیمایش آنها چند روز طول می کشد و دارای آبشارهای عظیم بیش از 100 متری بوده و در آنها همیشه ماجراجویی و آدرنالین جزئی جدایی ناپذیر از آن هاست.
اما اگر از آمادگی جسمانی خوبی برخوردار باشید و پزشک شما ، شما را از فعالیت های خاص منع نکرده باشد قطعاً می توانید دره نوردی کنید.

در کل رشته ی مهیج دره نوردی با توجه به تعدد و گوناگونی دره ها از لحاظ موقعیت جغرافیایی و سختی یا آسانی پیمایش می تواند پاسخگوی هر نوع سلیقه و هر میزان از توانمندی فنی باشد .
گستره ی وسیع کشور زیبای ایران می تواند در صورت انتخاب مقصد صحیح و متناسب با سلیقه ی طبیعت گردی و همچنین توان فنی شما پیمایشی خاطره انگیز و مهیج را برای شما رقم بزند .
خانواده ی دره نوری شیرو با مربیان پر تجربه ی خود در تمام طول این مسیر در کنار شما خواهد بود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.