کیسه خواب کوهنوردی
کیسه خواب کوهنوردی

خواب شبانه بعد از یک روز گردش در طبیعت سخت و دشوار است ،هم لازم است وهم انرژی بخش کیسه خواب مناسبی انتخاب کنید که خوب راحتی داشته باشید .

ویژگی های کیسه خواب

کیسه خواب مانع از فرار گرمای بدن میشود و اطراف شمارا با هاله ای از هوای گرم میپوشاند . ضخامت رشته های پر یا الیاف ترکیبی ،معمولی است و هوارا در خود محصور میکند و باعث ایجاد عایق میشود.

توصیه های هنگام خواب در کیسه خواب

قبل از ورود به کیسه خواب کمی نرمش کنید تا گرم شوید بنابراین به زمان کمتری برای گرم شدن نیاز دارید و گرمای بدن شما نیز در فضای کیسه خواب حفظ میشود.
دقت کنید که اگربهترین کیسه خواب بازار هم تهیه کنید ولی وسایل دیگر مخصوصا زیراندازشما در مقابل سرما و رطوبت مناسب نباشد با مشکل جدی مواجه خواهید شد.

پشه بند

اگر در هوای آزاد می خوابید پشه بندی که بین ۲ طرف نشده می تواند شما را از گزند اثرات محافظت کند.

تختخواب سفری

استفاده از این نوع تخت خواب ها به این معنی است که حتی وقتی سطح زمین گل آلود سنگی شیب دار است, میتونید خواب راحت داشته باشید. در هر جایی می تواند محل استراحت شما فراهم نماید. در شهری که بارندگی است می توانید از پارچه ضدآب یا نایلون استفاده کنید به طوری که روی شما را بپوشاند و تا نزدیکی سطح زمین بیاید. انواع مدرن این. نوع تخت خواب فرد اجازه میدهند در موقعیت ساختاری بخوابد. اگر تختخواب سفری شل بسته شود و شکم دهد کشیدن ۱ طرف از آن باعث صاف شدن آن میشود که به سلامت ستون فقرات کمک میکند.

وسایل مقابله با حیوانات

گاهی اوقات حیوانات وحشی با سرزدن به اردوگاه ها به انسان.پیدا میکنند و به دنبال غذا میگردند. موضوع نه تنها برای شما که برای حیوانات هم مستقل است بلکه مشکل افرین است حنما وسایل ضروری را برای حفاظت از غذای خود در برابر حیوانات همراه داشته باشد برای راهنمایی بیشتر میتوانید از طریق تماس با  باشگاه و مربیان مجموعه گردشگری شیرو در ارتباط باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.